Hotel Brno-Kníničky Fontána
 
ADRESA Hotel Fontána
Kníničky 814
Brno-Kníničky 63500
Česká Republika
Hotel-Brno-Fontana@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Fontána ubytování Brno-Kníničky Aktuální počasí mlha
Hotel Brno-Kníničky Fontána - Služba na recepci je 24 hodinHotel Brno-Kníničky Fontána - K hotelu přísluší parkovištěHotel Brno-Kníničky Fontána - disponuje restauracíHotel Brno-Kníničky Fontána - disponuje vinárnouHotel Brno-Kníničky Fontána - je k dispozici připojení na internetHotel Brno-Kníničky Fontána - je k dispozici letní terasaHotel Brno-Kníničky Fontána - krytý bazén v hotelu.Hotel Brno-Kníničky Fontána - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Brno-Kníničky Fontána - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Brno-Kníničky Fontána - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Brno-Kníničky Fontána - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel Fontána / Brno-Kníničky

Hotel Fontána je ideální místo pro vaše ubytování nedaleko centra Brna, přitom uprostřed přírody v prostředí Brněnské přehrady. Umístění hotelu nabízí nádherný výhled na Brněnskou přehradu, odkud je impozantní pohled na každoroční ohňostrojovou přehlídku. Klidné a diskrétní prostředí je ideální pro svatební hostiny, konference, pořádání různých rautů, oslav a firemních školení.

Hotel Fontána, v nádherném prostředí Brněnské přehrady, je ideální pro Vaši dovolenou, romantické rodinné výlety, či pracovní a obchodní schůzky. Parkování je zajištěno na dvou parkovištích přímo u hotelu. 24 hodinový servis recepce poskytuje faxové a kopírovací služby a drobný prodej.

Brno ubytování
Hotel Fontána na Brněnské přehradě je rozdělen do dvou budov, které jsou navzájem propojeny krytým proskleným mostem. Hotel disponuje 19 dvoulůžkovými pokoji s možností použít přistýlky, dále je pro Vás připraveno 6 třílůžkových pokojů a 1 čtyřlůžkový pokoj. Pokoje po rozsáhlé rekonstrukci nabízejí to nejlepší k Vaší relaxaci a spokojenosti.

Hotel Fontána vybavení pokojů
Každý pokoj je kompletně vybaven sociálním zařízením včetně vestavěné vany. Dále jsou na pokojích LCD televizory se širokou programovou nabídkou. WI-FI internet v celém hotelu Fontána. Každý pokoj má svůj balkón, ze kterého si můžete vychutnat nádherný pohled na přírodní scenérii vodní hladiny Brněnské přehrady a okolních lesů.

Ubytování v hotelu Fontána, který poskytuje ubytování na Brněnské přehradě, Vám nabízí nezapomenutelné zážitky např. na Vaší svatební cestě, noc v novomanželském apartmá, kde se přímo na pokoji nachází kulatá vířivá vana. Hotel disponuje dalším apartmánem, který má vlastní obývací místnost a výše zmíněný komfort dvoulůžkových pokojů. Personál hotelu Fontána je připraven Vám splnit každé Vaše přání.

Ubytování na Brněnské přehradě restaurace
Restaurace hotelu Fontána na Brněnské přehradě má kapacitu 100 hostů a nabízí mezinárodní speciality i pravou českou kuchyni. Součástí restaurace je částečně zastřešená terasa pro 40 hostů, vhodná pro pořádání nejrůznějších společenských, kulturních akcí, rauty, firemní večírky, svatby, školení, rodinné akce nebo pravidelné letní grilování. Restaurace je plně klimatizována a pokrytá WiFi sítí. Hosté mohou využít i krásný vinný sklípek, který přímo vybízí k ochutnávkám těch nejlepších vín z bohaté vinotéky.

Brno Hotel Fontána Wellness centrum
Součástí nově vybudovaného wellness centra je vnitřní bazén s protiproudem, klasická finská sauna pro 6 osob, infra sauna pro 4 osoby, turecké lázně (parní sauna), vířivka pro 5 osob. Dále se nabízejí relaxační masáže. Wellness centrum hotelu Fontána na Brněnské přehradě je k dispozici pouze pro hotelové hosty.

Fontána hotel Brno kongresové služby
K pronájmu slouží čtyři konferenční místnosti s kapacitou 10- 100 osob. Škála možností využití je velice široká od porad, školení, konferencí, sněmů, výročních zasedání až po kulturní či společenské akce. Jednotlivé sály lze vybavit projektorem, flipchartem a audio- vizuální technikou dle Vašich individuálních potřeb.

Dovolená na Brněnské přehradě hotel Fontána
Okolí hotelu Fontána je ideální pro rodinné dovolené s dětmi jakéhokoliv věku. Kromě přírodních krás, které jsou v bezprostřední blízkosti, hotel Fontána má k dispozici hřiště se skluzavkou, houpačkami a pískovištěm. Brněnská Zoo je vzdálená 10 min na kole a nabízí celodenní vyžití pro děti i rodiče. Na hrad Veveří se můžete dostat parníkem nebo cyklostezkami kolem Brněnské přehrady. U recepce se nachází dětský koutek, v restauraci pak šipky a kulečník. Pro příznivce golfu se 5 km od hotelu Fontána nachází golfové hřiště. Přímo v hotelu možnost zapůjčení horských kol.